Elkon Profejonalny Serwis

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia serwisu urządzeń elektronicznych w Warszawie. W skład naszych usług wchodzą między innymi: serwis laptopów, notebooków oraz netbooków, serwis komputerów PC oraz komputerów Apple. Zajmujemy się również serwisem konsol, telefonów oraz telewizorów LCD. Nasi pracownicy to jedyni w swoim rodzaju wykwalifikowani profesjonaliści którzy starają się sprostać oczekiwaniom Klienta. Dopełnieniem ich wiedzy jest wysokiej klasy sprzęt na którym pracują między innymi Weller, Focus.

Serwis Tabletów

Jako jedna z nielicznych firm w Warszawie wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu - w naszym serwisie. Nie wysyłamy sprzętu do innych serwisów, nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zagwarantować najniższe ceny napraw oraz wysokiej jakości obsługę. Przynosząc do nas swój tablet otrzymają Państwo diagnozę usterki już na drugi dzień roboczy dzięki profesjonalnym urządzeniom do diagnozy poszczególnych części tabletów.

Oferujemy między innymi
 • wymianę digitizerów (ekranów dotykowych),
 • wymianę gniazd zasilania, usb słuchawkowych itd.
 • wymianę baterii tabletu
 • wymiane wyświetlaczy w tabletach
 • wiele innych usterek w tabletach....


 • Masz pytania? Dzwoń 602-358-326 nasi kompetentni technicy odpowiedzą na każde pytanie.

  WSZYSTKIE NAPRAWY OBJĘTE SĄ ROCZNĄ GWARANCJĄ PONIEWAŻ MAMY PEWNOŚĆ, ŻE PRACUJĄ U NAS PROFESJONALIŚCI, INSTALOWANE W TABLETACH CZĘŚCI SĄ NOWE I DOSTARCZANE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENÓW!


  Diagnoza usterki
  Darmowa wycenan naprawy tabletu nawet prrzy rezygnacji z naprawy!! Zapraszamy
  Działamy w całej Polsce
  Jesteś z poza Warszawy? Masz uszkodzony tablet? Nie przejmuj się skontaktuj się z nami telefonicznie 602 358 326 lub poprzez email serwis@pro-serwis.eu wyślemy po tablet zaufaną firmę kurierską USP wysyłam w obie strony w systemie Door-to-Door to koszt 30zł!!
  Naprawy obudowy
  Wymieniamy obudowy, ekrany dotykowe na fabrycznie nowe!
  Nasi klienci
  Większość naszych klientów to osoby z polecnia. Staramy się aby każdy klient wychodził od nas zadowolony. Jeżeli uważamy że naprawa przewyższy wartość rynkową sprzętu nie naprawiamy na siłę! Możemy zaproponować lepszy tablet używany bądź nowy oczywiście z gwarancją!
  Skuteczność napraw
  Elkon to profesjonalny serwis nie naprawimy z jedno czy trzy miesięczną gwrarancją!! Nasze napawy są przeprowadzane na nowych komponentach i obięte są minimu roczną pisemną gwarancją.
  Patrz na ręce serwisanta.
  Często zdarza się że idąc do serwis, warsztatu czy innych punktów napraw samochów czy też róznego rodzju urządzeń nie zawsze na pierwszy rzut oka widać czy dany elemet który rzekomo zosrał wyminiony na nowy tak naprwdę nie został lub też został wymieniony ale na używany. Jest to oczywiście jawne oszustko klienta. U nas takie sytuacjie nie mają miejsca na życzenie klienta stare części są zwracane, a komputery nie są plombowane po naprawach!
  WYDAJE CI SIĘ, ŻE TWÓJ TABLET DZIWNIE PRACUJE? NIC PROSTRZEGO! PRZYNIEŚ GO DO NAS. PAMIĘTAJ DIAGNOZA JEST BEZPŁATNA A MOŻE ZAPOBIEC WIĘKSZEMU USZKODZENIU TWOJEGO SPRZĘTU.