Elkon Profejonalny Serwis

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia serwisu urządzeń elektronicznych w Warszawie. W skład naszych usług wchodzą między innymi: serwis laptopów, notebooków oraz netbooków, serwis komputerów PC oraz komputerów Apple. Zajmujemy się również serwisem konsol, telefonów oraz telewizorów LCD. Nasi pracownicy to jedyni w swoim rodzaju wykwalifikowani profesjonaliści którzy starają się sprostać oczekiwaniom Klienta. Dopełnieniem ich wiedzy jest wysokiej klasy sprzęt na którym pracują między innymi Weller, Focus.

Serwis Laptopów

Jako jedna z nielicznych firm w Warszawie wszystkie naprawy wykonujemy na miejscu - w naszym serwisie. Nie wysyłamy sprzętu do innych serwisów, nie jesteśmy pośrednikami co pozwala nam zagwarantować najniższe ceny napraw oraz wysokiej jakości obsługę. Przynosząc do nas swojego laptopa otrzymają Państwo bezpłatną diagnozę usterki już w kilka minut dzięki profesjonalnym urządzeniom do diagnozy poszczególnych części laptopów.

Oferujemy między innymi
 • wymianę układów BGA (mostków północnego i południowego),
 • wymianę gniazd zasilania, LPT, COM, USB, FIREWIRE, DC , słuchawkowych itd.
 • wymianę baterii RTC
 • wymiane kontrolerów klawiatury, kontrolerów układów wejścia - wyjścia, kontrolerów pamięci operacyjnej, kontrolerów twardego dysku, itd
 • wymianę / naprawę przetwornic płyty głównej
 • wymianę / naprawę przetwornicy procesora (zarówno Intel jak i AMD)
 • wymianę / naprawę kart grafiki (BGA) Ati nVidia AMD Instalujemy Nowe układy BGA
 • naprawę bądź wymianę złącz i banków pamięci
 • naprawę głównego kontrolera napięć
 • naprawę układu ładowania baterii
 • naprawę układu sterowania chłodzeniem procesora
 • wymianę / naprawę wentylatorów układu chłodzenia
 • wymianę / naprawę zintegrowanych kart sieciowych
 • wymianę / naprawę zintegrowanych układów dźwiękowych


 • Masz pytania? Dzwoń 602-358-326 nasi kompetentni technicy odpowiedzą na każde pytanie.

  WSZYSTKIE NAPRAWY OBJĘTE SĄ ROCZNĄ GWARANCJĄ PONIEWAŻ MAMY PEWNOŚĆ, ŻE PRACUJĄ U NAS PROFESJONALIŚCI, INSTALOWANE W LAPTOPACH CZĘŚCI SĄ NOWE I DOSTARCZANE BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENÓW!

  Co najcześciej psuje się w laptopach? Według naszego doświadczenia i obserwacji jest to płyta głowna laptopa. Na płycie głownej znajduje się tak napawdę wszystko karta dźwiękowa, karta lan , różnego rodzaju gniazda zasilania, audo, usb,i tak dalej.... Jeżeli uszkodzeniu ulega płyta głowna to zakup nowej jest porównywalny z wartością rynkową laptopa. Nasza firma wyszła na przeciw temu i klintom oferuje naprawę uszkodzony, zalanych płyt głownych w najbardziej konurencyjnych cenach. . Nasz serwis wykona dla Państwa nie tylko tą usługę w konkurencyjnej cenie ale również naprawi Państwu wyświetlacz LCD (matryca, ekran) na co nie decyduje się większość firm. Ograniczają się oni do całkowitej wymiany ich na nowe przez co koszt naprawy wzrasta. Jesteśmy firmą, która liczy się z Państwa budżetem dlatego dla nas takie rozwiązanie jak wymian płyty głownej to ostateczność.

  Zalany laptop? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych podejmiemy się usunięcia każdej usterki w laptopach nieważne sprzęt czy to zalany czy uszkodzony mechanicznie. Z pod naszych rąk wychodzi podnad 90% naprawionych laptopów.
  Układy chłodznia Uszkodzony układ chłodzenia to niajczęstrza przypadłość w laptpach. Wentylator jest uruchomiony praktycznie przez 3/4 czasu pracy. Wciąga razem z powietrzem kurz, włosy, sierść naszych milusińskich. Wszystko to osiada na tak zwanym radiatorze przez który przepłya powierze wtłaczane przez wentylator. Jeżeli zatkane są otwory w raiatorze to laptop zaczya się nagrzewać, przegrzewać, wieszać bądź wyłączać. Nie pomoże tu podstawka chłodząca (tak naprawdę jest to rzecz służąca do "niczego" jak była by niezbędna do prawidłowej pracy komputera była by sprzedawa łącznie z komputerem). Jeżeli występuje któryś z powyższych obiawów należy wyczyścić układ chłodzenia, nasmarować bądź wymienić wentylator, wymienić termopady oraz pastę termoprzewodzącą na rdzeniach ukłdów scalonych. Wykonujmy ową usłgę w już od 50zł.....
  Diagnoza usterki
  Darmowa wycenan naprawy laptopa nawet prrzy rezygnacji z naprawy!! Zapraszamy
  Działamy w całej Polsce
  Jesteś z poza Warszawy? Masz uszkodzony laptop? Nie przejmuj się skontaktuj się z nami telefonicznie 602 358 326 lub poprzez email serwis@pro-serwis.eu wyślemy po komputer zaufaną firmę kurierską USP wysyłam w obie strony w systemie Door-to-Door to koszt 30zł!!
  Naprawy obudowy, zawiasów
  Często zdarza się że uszkodzeniu mechaniczemu ulega obudowa czy też zawias w laptopie. Do popularnyc laptopów są na rynku części zamienne ale do egzotycznyc czy też laptopów z wyższej półki częsci te są bardzo drogie lub też niedostępne. Nasz serwis oferuje naprawy zawiasów obudów laptopów estetycznie w naprawdę niskich cenach.
  Nasi klienci
  Większość naszych klientów to osoby z polecnia. Staramy się aby każdy klient wychodził od nas zadowolony. Jeżeli uważamy że naprawa przewyższy wartość rynkową sprzętu nie naprawiamy na siłę! Możemy zaproponować lepszy laptop używany bądź nowy oczywiście z gwarancją!
  Skuteczność napraw
  Elkon to profesjonalny serwis nie naprawimy z jedno czy trzy miesięczną gwrarancją!! Nasze napawy są przeprowadzane na nowych komponentach i obięte są minimu roczną pisemną gwarancją.
  Patrz na ręce serwisanta.
  Często zdarza się że idąc do serwis, warsztatu czy innych punktów napraw samochów czy też róznego rodzju urządzeń nie zawsze na pierwszy rzut oka widać czy dany elemet który rzekomo zosrał wyminiony na nowy tak naprwdę nie został lub też został wymieniony ale na używany. Jest to oczywiście jawne oszustko klienta. U nas takie sytuacjie nie mają miejsca na życzenie klienta stare części są zwracane, a komputery nie są plombowane po naprawach!
  WYDAJE CI SIĘ, ŻE TWÓJ LAPTOP DZIWNIE PRACUJE? NIC PROSTRZEGO! PRZYNIEŚ GO DO NAS. PAMIĘTAJ DIAGNOZA JEST BEZPŁATNA A MOŻE ZAPOBIEC WIĘKSZEMU USZKODZENIU TWOJEGO SPRZĘTU.